Fínska metalová senzácia menom BEAST IN BLACK nedávno ukončila turné na podporu svojej aktuálnej dosky From Hell With Love. Po festivalových aktivitách, ktoré zahŕňajú aj Rock Pod Kameňom v Snine, sa rozbehne druhá časť šnúry. Tá zasiahne pre zmenu západ, konkrétne Bratislavu. V sobotu 16. novembra bude Ateliér Babylon svedkom naozajstnej heavymetalovej nakladačky.

 

Netreba dlho váhať nad kúpou vstupenky, pretože prvá polovica turné bola z veľkej časti vypredaná. Záujem o túto kapelu je dosť veľký. Jedným z dôvodov je charizmatický vokalista gréckeho pôvodu Yannis Papadopoulos, ktorý disponuje miestami zamatovým a miestami poriadne ostrým hlasom. Ďalším dôvodom môže pokojne byť aj spojenie heavy metalu z 80. rokov a syntetizátorov. Je to ako keby ste sa vrátili 34 rokov dozadu do doby, keď svetu vládli kapely ako Judas Priest, Iron Maiden alebo Accept.

 

Špeciálnym hosťom turné budú epickí romantici MYRATH z Tuniska, ktorí sa u nás tiež tešia nemalej popularite, a to predovšetkým u ženského publika. Ak sa chcete stať súčasťou From Hell With Love Tour 2019, tak neváhajte a utekajte 16. novembra do Bratislavy, do ateliéru Babylon.


spustiť videospustiť video