Vynovená zostava Arch Enemy a Octopus promotion dokázali slušne zaplniť bratislavské MMC. Publikum pozostávajúce z rôznych vekových kategórií sa dočkalo svojej kapely presne na čas a bez predkapely. Koncert začal o 21:15 introm a pesničkou Enemy Within.

Nová speváčka zapadla do kapely perfektne. Myslím, že Arch Enemy môžu byť radi, že sa im podarilo dostať do kapely „hotovú“ speváčku. Keby aj boli v publiku nejakí pochybovači, pre ktorých bola jedine Angela ta pravá speváčka pre Arch Enemy, tak po pár pesničkách ich musela Alissa (ex The Agonist) presvedčiť, že hneď ako prídu po koncerte domov, určite si pozrú jej profil na sociálnych sieťach. Jej prejav a pohyb na pódiu pôsobili sebavedomo.

V Bratislave tiež zaznela pesnička You Will Know My Name - v ten istý deň mal na webe premiéru videoklip k tejto skladbe. Nechýbalo sólo bubeníka a oboch gitaristov, ktoré prišli na rad po pesničke No Gods, No Masters. Počas nich mohla speváčka Alissa zísť z pódia a spamätať sa z pádu, ktorý spôsobil podstavec, na ktorom sa snažila vyhecovať ľudí. Drobná nehoda vyzerala dosť drsne, no spôsobila len menší výpadok v speve. Po hitovke We Will Rise kapela odišla z pódia. Po skandovaní sa naň vrátila a dala ešte 5-pesničkový prídavok. 

Skvelý koncert s dobrým zvukom, zaplneným klubom a ako bonus na záver možnosť pofotiť sa a pokecať s kapelou.