Aj vy máte pocit, že kapele APOCALYPTICA sa u nás v posledných rokoch akosi páči? Všetkých ich fanúšikov to určite teší. A veď prečo by nie? Veď ich kvalitnú koncertnú šou si vďaka tomu budú môcť užiť naživo opäť aj tento rok. A to hneď v dvoch slovenských amfiteátroch. 18. júna to bude Amfiteáter Rača v Bratislave a 19. júna amfiteáter v Terchovej.

 

Fínsky violončelový fenomén nás tento raz poctí návštevou vďaka vydaniu nového štúdiového albumu Cell-0, ktorým sa nevracajú len k svojim čisto inštrumentálnym koreňom, ale opäť posúvajú hranice svojej tvorby a vybrali sa aj do doposiaľ neprebádaných končín svojich možností.

 

Jeden zo zakladajúcich členov Eicca Toppinen hovorí: „Cell-0 predstavuje jadro všetkého. Pre nás je to častica, ktorá symbolizuje podstatu všetkého. To znamená, odkiaľ všetko pochádza a kde všetko skončí…”

 

Kde a kedy sa začnú koncerty, počas ktorých si užijete nové skladby, už vieme. Pokiaľ by ste si chceli skrátiť čakanie a poriadne si ich do júna napočúvať, máte možnosť. Album je už pár dní oficiálne v predaji.


spustiť videospustiť video