V rámci 23. ročníka Pivného behu Bratislavou sa uskutoční aj tento rok hudobná akcia s názvom Bakalář BeerRock 2019. Pivný beh sa v Bratislave beží každoročne začiatkom jesene nepretržite od roku 1997, kedy sa bežal dnes už legendárny prvý ročník. BeerRock sa uskutoční v mieste cieľa Pivného behu, ktorým aj tento rok bude Randal Club.

 

Muzika a zábava budú 21: septembra gradovať, ako budú súťažiaci postupne dobiehať, až to celé nakoniec vyvrcholí po uzavretí súťaže v neskorých nočných hodinách. Na akcii sa bude piť dobré pivo, bude sa ho piť veľa a bude tam zase tá najlepšia zábava, akú si s akciou Bakalář BeerRock vieme spojiť. 


Prvýkrát v Randali zahrajú českí punkáči BARBAR PUNK. Už tradiční bratislavskí DECILITR RUMU majú nachystané nové prekvapenia. VISACÍ ZÁMEK tribute ukážu, ako má vyzerať správny old school punk a svoje predvedie aj KABÁT revival. Plus je nachystaných ešte zopár prekvapení. Tohtoročný BeerRock ako aj Pivný beh by si nemal nechať ujsť žiaden milovník piva a vyznávač rockovej muziky. Hrať sa bude už od 16:30.