Aktuálna zostava kapely je Mildo – Spev , gitara, Tomáš – Gitara, Ramon – Basa a Laci – Bicie. V tejto zostave natočili nový videoklip k piesni „Nič mi nechýba“. Či im ozaj nič nechýba, to sa dozvieme v krátkom rozhovore.


Naozaj vám nič nechýba, ako spievate v klipe?

Mildo: Mne osobne nič nechýba. Treba si vážiť maličkosti a toho sa držím.

Tomáš: Čoskoro bude treba nové struny kúpiť :)

Laco: Nie, nechýba.

Ramon: Naozaj.

Kde bol točený klip?

Mildo: Klip bol točený pri Rakúskej obci Berg. Nič kreatívnejšie nám nenapadlo J Tak sme zobrali dodávku , foťáky, bicykle a nejakých päť hodín sme sa tam motali po poliach.

Tomáš: Chceli sme točiť vonku, s letným nádychom, v pozadí mať veterné mlyny a zachytiť tú nenormálnu zábavu v 35 stupňoch :)

spustiť videospustiť video

Aké máte plány na zvyšok tohto roka?

Mildo: Každopádne, chceme dať už nejaký ten koncert a nahrať ďalšie dve-tri skladby. Ale hlavne tie koncerty, aby sme sa dostali do povedomia ľudí. Keď si zavretý v skúšobni alebo v štúdiu a nekoncertuješ, tak ti to začne liezť na nervy. Skladby máme hotové a sme ready hrať.

Tomáš: Ako vraví Mildo, začať viac hrať. Taktiež by sme ešte radi natočili klip k nevydanej pesničke, ktorú sme tento rok nahrali.

Ešte vás nikto neprirovnal k českým Jaksi Taksi alebo slovenským Smola a Hrušky (pieseň Výlet)?

Mildo: Ja som Jaksi Taksi počúval, keď som mal asi 15 rokov. Ale myslím, že to na našej tvorbe nezanechalo nijaký vplyv. Už si od nich toho veľa nepamätám :) A čo sa týka skladby Výlet, skôr to ľudia prirovnávali ku kapele Hex. A samozrejme, nás prirovnávajú k IneKafe. Lebo bežní ľudia asi nepoznajú inú slovenskú kapelu, ktorá hrá takúto hudbu.

Viac o kapele nájdete na http://bandzone.cz/alwaystoolate.