The Aristocrats, Illegal Aliens, Brinkmann, Plini a mnoho ďalších, medzi ktorých sa takmer zaradili aj Dream Theater. Týchto všetkých spája meno svetoznámeho bubeníka, známeho vyvinutím pokročilej techniky v hre na bicie, pri ktorej hrá každou svojou končatinou iný rytmický vzor. Tento koncept opisuje nielen v niekoľkých svojich inštruktážnych knihách, ale využíva ho aj na svojich sólových CD, na väčšinu ktorých si tento talentovaný multiinštrumentalista nahráva všetky vokály aj hudobné nástroje sám.

 

MARCO MINNEMANN prednedávnom oznámil, že tento rok vyjde jeho ďalšie, už osemnáste sólové CD Borrego. Ak ste fanúšikom tohto multiinštrumentalistu a komponistu, môžete si jeho novú dosku predobjednať už teraz prostredníctvom PledgeMusic. Navyše Marco zverejnil aj trailer k pripravovanej doske a tiež informácie, že medzi hosťujúcimi hudobníkmi budú aj osobnosti ako Joe Satriani či Alex Lifeson. „Cítim sa veľmi potešený a poctený, že môžem mať vedľa seba na novej nahrávke týchto legendárnych umelcov,“ hovorí Minnemann. „Ďalšími fantastickými hudobníkmi, ktorí prispeli na nový album, sú huslistka Elizabeth Carey, vokalistky Brigitte Roka a Donna Zed a na jednom z bonusov aj basgitarista Tony Levin.“

 

Album Borrego, inšpirovaný krásou kalifornskej púšte Anza Borrego, vychádza oficiálne 29. júla. Ak si predobjednáte album prostredníctvom PledgeMusic, môžete si k nemu vybrať aj niekoľko hodnotných suvenírov, ako sú tričká, podpísané palice a mnoho iných. 


spustiť videospustiť video

Použité zdroje:
teamrock.com