Kapela označovaná ako legenda kresťanského hard rocku STRYPER oznámila, že prednedávnom dokončila nahrávanie všetkých skladieb, ktoré sa objavia na ich pripravovanom albume. Ešte je potrebné dokončiť gitarové sóla a spev a majstri na to povolaní sa môžu pustiť do mixovania a mastrovania.

 

Frontman kapely Michael Sweet sa k nahrávaniu vyjadril veľmi spokojne: „Šlo to oveľa rýchlejšie, ako sme očakávali a znie to skvele! Všetci sme sa opäť veľmi bavili pri tvorení muziky a vložili sme do nej nového ducha a nový prístup. Je ňou celou opäť cítiť rok 1985. V tejto hudbe je niečo, čo musíte zažiť, nedá sa to opísať. Všetci sme veľmi vzrušení a cítime, že toto by skutočne mohol byť najlepší album, aký sme kedy nahrali. Je veľmi výnimočný a má energiu ako žiadny iný. Nevieme sa dočkať momentu, keď si ho vypočujete. Apríl je ale ešte veľmi ďaleko.“

 

Sweet sľubuje, že názov a text titulnej skladby pripravovanej dosky budú pre ich fanúšikov skutočne šokujúce. „Budú šokujúcejšie než skladba To Hell With The Devil. Keď to ľudia budú počuť, budú hovoriť: Čože? Môžeš mi to zopakovať? Veľa textov na albume ma terapeutický charakter, pochádzajúci z obdobia dva či tri roky dozadu.“ A čo sa týka hudby, Sweet opisuje túto novinku ako „čistokrvný Stryper s malou prímesou AC/DC a Judas Priest. Je to hymna s priamočiarym, zapamätateľným, spevným refrénom a ľudia si povedia: Áno, to je ono!“ Uvidíme, či fanúšikovia budú skutočne takí nadšení ako Michael Sweet.


Použité zdroje:
blabbermouth.net