Po štyri roky trvajúcej prestávke od vydania piateho štúdiového albumu House Of Gold & Bones – Part 2 sa STONE SOUR vracajú na scénu vo veľkom štýle. Vypustili von nový klip a prezradili presný dátum, kedy si budeme môcť vypočuť celú novinku Hydrograd.

 

V marci sa Corey Taylor v rozhovore pre Loudwire vyjadril o nadchádzajúcom albume veľmi kvetnatými výrazmi. Bol z neho nadšený a povedal, že ak by sa nedostal do problémov, zahral by ho pre ľudí aj hneď v tom momente. Ďalej prezradil, ako album vysoko predbehol očakávania samotnej kapely. Vraj ide o rock n' roll v najčistejšej a najlepšej forme.

 

Taylor vydanie Hydrogradu v náznakoch avizoval už rok dopredu, keď sa o ňom rôznymi spôsobmi zmieňoval v postoch na sociálnych sieťach, ale aj odpovediach na otázky fanúšikov na Twitteri či Instagrame.

 

Pôvodne mal Hydrograd obsahovať osemnásť skladieb, no na finálnu verziu sa dostalo ,,iba“ pätnásť z nich. Tie bude možné vypočuť si všetky od 30. júna. Zatiaľ si však treba spraviť náladu a chuť prvými dvomi zverejnenými skladbami.


spustiť videospustiť video

Keďže lastovička má na let dve krídla, aby nekrívala ani fanúšikovská túžba po novom materiáli Stone Sour, kapela 27. apríla vyhodila na YouTube audio Song #3 spolu s piesňou Fabuless, ktorá rovno vyšla s oficiálnym videom. Ten režíroval P.R. Brown. Brown so Stone Sour spolupracoval už v minulosti na klipoch k Hesitate, 30/30-150 a Digital (Did You Tell). Okrem iných tento dizajnér vypomáhal s niektorými videami i v prípade Avenged Sevenfold, Green Day, My Chemical Romance, Slipknot, Bullet For My Valentine či Sixx:A.M..

 

Tracklist albumu Hydrograd:

 1. YSIF

 2. Taipei Person / Allah Tea

 3. Knievel Has Landed

 4. Hydrograd

 5. Song #3

 6. Fabuless

 7. The Witness Trees

 8. Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)

 9. Thanks God It's Over

 10. St. Marie

 11. Mercy

 12. Whiplash Pants

 13. Friday Knights

 14. Somebody Stole My Eyes

 15. When The Fever Broke

spustiť videospustiť video

Použité zdroje:
Foto: stonesour.com