Spoločnosť Amplified Ale Works oznámila ďalšiu skvelú spoluprácu. Ich nová limitovaná kolekcia piva bude patriť legende, kapele MOTÖRHEAD. Po značke Motörhead Bastards Lager to bude ďalší zlatý mok s motívom tejto kapely. Toto pivo dostalo názov Born To Lose IPA. Jeho chuť výrobca charakterizuje ako agresívnu a skutočne vhodnú k „hlučnému“ štýlu kapely Motörhead. 

 

Má 6,5% alkoholu a sú v ňom použité chmele Cascade, Simcoe a Citra. Vďaka nim má živicovú arómu s tónmi čerstvých citrusov. Ako poctu pôvodu kapely ďalej obsahuje Maris Otter, čo je výberový britský slad. Ten svojou sladkastou chuťou dodáva dokonalý balans k horkej chuti tohto piva. Čo sa zovňajšku týka, na plechovici nájdete originálny dizajn, ktorý zobrazuje členov kapely v dystopickej „Born To Lose“ budúcnosti. Je to výtvor Jacka Gregorya, umelca z Los Angeles.

 

Limitovanú edíciu Born To Lose IPA si bude možné zakúpiť buď priamo v dvoch pobočkách firmy Amplified v San Diegu, alebo cez webstránku TheBeerConnect.com, ktorá zabezpečuje chladenú dopravu po celej Kalifornii. Túto sériu piva bude nasledovať ďalšia, s názvom Live To Win IPA, ktorej sa dočkáme taktiež už tento rok. 


Použité zdroje:
blabbermouth.net