Festival ORAVA ROCK STORM už prakticky potvrdil kompletnú súpisku mien, ktoré sa predstavia 2. júna na tvrdošínskom futbalovom ihrisku. Nielen československá legenda MODUS, ktorá má veľké množstvo hitov a stále priťahuje davy fanúšikov, či obľúbené nitrianske zoskupenie ZOČI VOČI  budú ťahákmi tohto mladučkého, zato však zaujímavého podujatia.

 

Spojenie aktuálne jednej z najlepších symfonicko-metalových kapiel v Čechách a na Slovensku ANTHOLOGY a Rolanda Grapowa, ex-člena legendárnych Helloween, trvá takmer 4 roky. Za ten čas vzišli z tejto kooperácie dva zaujímavé počiny. Posledný album Angel's Revenge má predovšetkým zo zahraničia výborné ohlasy. Spoločne sa postavia aj na pódium Orava Rock Storm. Ďalšou lahôdkou v programe je bezpochyby thrashcrustový  ČAD zo svätého Jura. Zahraničný príval budú reprezentovať metalcoreoví CONVINCING CLEARITY. O rozjazd celej akcie sa postarajú hardrockoví LEISURE.

 

Orava Rock Storm je sprievodná akcia najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku TS-Cup. Organizátori oboch udalostí spojili sily do jednoliateho celku s množstvom sprievodných podujatí.