Aj vo svete rocku a metalu stále pribúda kvalitných (auto)biografií rôznych umelcov. Ako jednotlivcov, tak aj kapiel. Talianska metalová formácia LACUNA COIL sa onedlho pridá do klubu kapiel, ktoré sú zvečnené aj knižne. Milánski rockeri prednedávnom oznámili, že spísali svoju dvadsaťročnú históriu. Kniha bude obohatená o doposiaľ nezverejnené fotky a rôzne memorabílie členov kapely.

 

Nothing Stands In Our Way sa už u fanúšikov kapely Lacuna Coil nebude spájať iba s názvom skladby, ktorá otvára ich siedmu štúdiovú dosku Broken Crown Halo (2014). Rovnaký titul zvolili totiž aj pre svoju knihu. Zakladajúci členovia kapely Andrea Ferro, Marco Coti Zelati a, samozrejme, Cristina Scabbia si zaspomínali na zrodenie kapely, jej rast až do dnešnej prekvitajúcej podoby, aby všetko zhrnuli do pútavej knihy, v ktorej vyrozprávajú svoj príbeh fanúšikom tak, ako by to nedokázal nikto iný. Ako kapela sama hovorí: „Náš backstage a naše obývačky sa otvárajú pre vás všetkých...“

 

Kniha Nothing Stands In Our Way sa celosvetovo dostane na pulty v dvoch edíciách. Jedna edícia bude klasická, ale všetci verní fanúšikovia si môžu zakúpiť aj limitovaný Signature Set. A aj keď ešte nie je zverejnený dátum vydania tejto publikácie, kapela srdečne pozýva všetkých svojich fanúšikov na stránku, kde sa môžu zaregistrovať, a tak dostávať všetky novinky. Navyše svojou registráciou získajú zľavu na túto knihu a svoje meno neskôr nájdu v jej vnútri. 


spustiť videospustiť video

Použité zdroje:
lacunacoilbook.com