Aj keď sa nám zdá, že leto bolo krátke, stihli sme navštíviť dvadsaťosem podujatí – koncerty, festivaly, klubové akcie. Redaktori v teréne videli a vypočuli si desiatky kapiel, fotografi nafotili stovky fotografií a priniesli sme aj niekoľko videí a rozhovorov.
Už dlhšiu dobu v redakcii riešime, ako navrhnúť tričká, ktoré by našich ľudí v dave odlíšili. Zároveň však chceme, aby redaktori značku ROCKER reprezentovali. Aj preto, aby ste ich spoznali a mohli sa s nimi vyfotiť, prípadne im posunúť nejaké tipy alebo informácie. Redakčné tričká síce nemáme ešte premyslené, ale pre vás zopár kúskov máme pripravených.

Jeseň neprišla, z leta sa skokom stala zima a rocková hudba sa presúva do klubov, kulturákov a športových hál. Pri týchto priestoroch je úplne jasné, že aj keď prídete v bunde a mikine, nakoniec po pár minútach na parkete skončíte v tričku. Ukážte, že ste rocker v tričku “Rockerom sa nestaneš....”. Nápis na tomto tričku jasne odkazuje všetkým pozérom, že rockerom sa nestaneš, rockerom sa musíš narodiť. Musíš mať tú hudbu v krvi. Ty aj tvoja polovička.Možno je ešte skoro na to myslieť, ale 28. decembra to už bude rok od smrti velikána rockovej hudby Lemmyho. Na frontmana Motörhead sa bude spomínať na konci decembra aj v RC Tartaros v Banskej Bystrici. Ak pôjdeš a veríme, že nás príde naozaj veľa, nemal by si prísť v tričku Iron Maiden, Queen ani Metallica. Príď v tričku Lemmynade z kolekcie ROCKER. Aj organizátor akcie ho bude mať oblečené.


Ak si predsalen vyznávač tvrdšej hudby, rovnako ako náš redaktor Filip, na klubovú akciu si zadováž originálne pánske hororové tričko. Ručne kreslený hororový motív Vlka je neopozeraný a jedinečný a celá potlač je pružná a kvalitná. Nestane sa ti, že by motív popraskal. Jednoducho originálny slovenský produkt.


Vrátim sa na začiatok. Počas celého roka pre vás redakcia ROCKER píše novinky, pripravuje reportáže a rozhovory, recenzuje albumy alebo spracuje nejakú zaujímavú tému. Urobte vy niečo pre nás a podporte redakciu kúpou trička z kolekcie ROCKER. Ďakujeme.

Všetky tričká z kolekcie ROCKER sú do konca mesiaca so zľavou 4 €.

spustiť videospustiť video