Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

Kapela Sabaton sa 14. júna predvedie ako predskokan legendám Nightwish, ktoré k nám na Slovensko opäť zavítajú. Bude to veľká udalosť, a tá si zaslúži, aby ste boli pekne oblečení.

O tom, že Švédi Sabaton milujú Slovensko, sme sa už mohli niekoľkokrát presvedčiť. Teraz je rad na nás, aby sme im ukázali, ako veľmi ich milujeme my. Čo takto prísť na ich koncert v tomto tričku?

Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

V prípade, ak sa chystáte na mega koncert do Banskej Bystrice až z Českej republiky, povedzte to všetkým bez slov. Jednoducho – tričkom.

Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

Beriete so sebou partnerku, manželku, kamošku, frajerku, dcéru, neter? Tak potom treba objednať toto tielko, nech zapadne.

Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

Nevieme povedať, aké bude počasie, ale treba sa poistiť – čo ak bude slnko neznesiteľne pražiť? Nevadí, pretože vy ste pripravený aj na to.

Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

Keby len predsa bolo chladnejšie, je fajn mať mikinu. A aby ste sa nestratili, kúpte si poriadne modrú.

Ukáž Sabatonu, ako veľmi ich miluješ

Na koncert kapely Sabaton sme vás už vystrojili, ak máte záujem o ďalšie produkty, napríklad týkajúce sa Nightwish, kliknite sem http://www.rocker.sk/produkty?hladaj=nightwish&h=

Máte už na Nightwish + Sabaton + Symfobia + Tristana + Millhouse lístky? Ak nie, kupuj tu: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=144976&IDPartner=271

Nezabudnite, v nedeľu 14. júna nás čaká veľkolepá udalosť v amfiteátri Banská Bystrica. Viac info v našom predošlom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *