Stand Up And Scream Meets Bass Kontrol Vol. 6 – metal, DNB a hip hop na jednom mieste

Leto sa končí, ale párty ani náhodou. Už o niekoľko dní, konkrétne 16. septembra večer, sa môžete v klube Soul Hunter v Dunajskej Strede tešiť na poriadnu zábavu. A nebude chýbať metal. Veď napokon s tým sa začne, lebo najlepšie treba na začiatok.

 

V poradí už šiesta ,,bitka“ Stand Up And Scream Meets Bass Kontrol je kombináciou metalu, DNB a hip hopu, vďaka čomu si na svoje prídu okrem nás rockerov a metalistov aj takí, ktorí sú skôr na iné hudobné žánre. Vyskákať sa teda bude dať viac než dosť.

 

Prvým koncertom večera budú AS THEY RISE. Je to melodiccoreová partička z Nitry inšpirovaná kapelami ako Thy Art Is Murder, Shokran, Amitty Affliction, All That Remains či Asking Alexandria. Kapela vznikla minulý rok a rozhodne má potenciál niekam to dotiahnuť.

Vo veľmi podobnom duchu sa nesú aj tóny od prešovských ABYSS ABOVE. Žánrovo sú viac-menej deathcore, ale inšpirujú sa metalcoreovými kapelami.

Metalovú sekciu uzavrú numetaloví BADA BING.

 

Elektronickú sekciu otvoria THE GROVE, po ktorých budú nasledovať DJ-ovia PIPELINE – GALLO – CUKI. A záverečnou bodkou bude GYSTORE. Pointou celej akcie je otvorenie novej sezóny v Soul Hunter po letnej prestávke. Vstup bude tri eurá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *