Nová slovenská kapela sa hlási o slovo

Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold, ale aj Guns N‘ Roses. To sú kapely, ktoré inšpirovali mladých ľudí zoskupených v pomerne novej formácií FROM THE SIX, aby nezostali iba pri počúvaní svojich obľúbených interpretov, ale aby sa chopili hudobných nástrojov a začali tvoriť.

 

Päťčlenná kapela z Košíc začala naplno fungovať len tento rok. Vlastné skladby v štýle melodického rocku a metalu dopĺňajú covermi známych skladieb. From The Six majú ale v pláne už v dohľadnej dobe nahrať aj svoje prvé demo a neskôr EP. Momentálne sa ale naplno venujú koncertovaniu a budovaniu svojej základne fanúšikov.

 

Ak vás zaujalo stručné info o mladej slovenskej rockovej krvi a radi objavujete a podporujete novú slovenskú hudbu, tak tu mám pre vás rovno dve pozvánky na akcie, kde kapelu From The Six môžete vidieť a počuť.

 

Bardejovský Rock Cafe Pub 2. decembra 2016 o dvadsiatej prvej hodine ožije hudbou tejto košickej formácie. Kapelu tu podporia bluesrockoví hudobníci z Bystrého, ktorí si hovoria Black Dog. Určite sa je na čo tešiť a vstupné 2€ určite neodradí nikoho z vás.

 

Ak už ale náhodou máte na piatok 2. decembra plány alebo nemáte Bardejov po ceste, tak v sobotu 3. decembra si From The Six zahrajú v prešovskom klube Fester s domácou crossovermetalovou formáciou L4ST. Určite si ich nenechajte ujsť. Do klubu vás pustia úplne zadarmo. Stačí prísť a od dvadsiatej hodiny večernej si môžete užívať skvelú hudbu.

 

Tak hor sa do klubov spoznávať novinky slovenskej scény. 

Nová slovenská kapela sa hlási o slovo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *