Modus aj Roland Grapow s Anthology. Orava Rock Storm 2017 už v tom má jasno

Festival ORAVA ROCK STORM už prakticky potvrdil kompletnú súpisku mien, ktoré sa predstavia 2. júna na tvrdošínskom futbalovom ihrisku. Nielen československá legenda MODUS, ktorá má veľké množstvo hitov a stále priťahuje davy fanúšikov, či obľúbené nitrianske zoskupenie ZOČI VOČI  budú ťahákmi tohto mladučkého, zato však zaujímavého podujatia.

 

Spojenie aktuálne jednej z najlepších symfonicko-metalových kapiel v Čechách a na Slovensku ANTHOLOGY a Rolanda Grapowa, ex-člena legendárnych Helloween, trvá takmer 4 roky. Za ten čas vzišli z tejto kooperácie dva zaujímavé počiny. Posledný album Angel’s Revenge má predovšetkým zo zahraničia výborné ohlasy. Spoločne sa postavia aj na pódium Orava Rock Storm. Ďalšou lahôdkou v programe je bezpochyby thrashcrustový  ČAD zo svätého Jura. Zahraničný príval budú reprezentovať metalcoreoví CONVINCING CLEARITY. O rozjazd celej akcie sa postarajú hardrockoví LEISURE.

 

Orava Rock Storm je sprievodná akcia najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku TS-Cup. Organizátori oboch udalostí spojili sily do jednoliateho celku s množstvom sprievodných podujatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *